Frisco

Frisco Mango a Limetka se teď nosí!

video
Soutěž skončila

O vítězné kombinaci rozhodneš ty!

Že mango a limetka spolu nemůžou ladit? Máme důkazy, že opak je pravdou. Přesvědč se o tom a hlasuj, která z našich ambasadorek zvládla líp tuhle mix&match challenge. A když k tomu ještě ochutnáš nové Frisco Mango a limetka, můžeš vyhrát voucher na nákup oblečení. Sestavíš si na eshopu Buga.cz hezčí outfit než holky z videa?

Zaklikni číslo nejvydařenějšího outfitu.

Odeslat hlas
Skvělá volba! Děkujeme za hlas.

Buď sladěná stejne jako nové Frisco

Máš pocit, že by ses s odvážnou výzvou popasovala líp než naše ambasadorky? Kup si nové Frisco Mango a limetka, nahraj do 7. července účtenku nebo fotku lahvičky a zapoj se do slosování. Každý týden můžeš vyhrát poukaz na nákup oblečení Buga v hodnotě 2000 Kč. A nezapomeň, že každé pondělí startuje nové kolo a ty se můžeš znovu zapojit do hry.

Soutěž skončila

Frisco Mango a limetka:
Dokonalá kombinace

Užij se léto s novinkou od Frisca. Spojení exotického manga a svěží limetky vytváří harmonickou kombinaci. Frisco Mango a limetka je skvělým drinkem pro horké dny.

Chuť, která ladí

Pravidla soutěže

Podrobná pravidla soutěže najdeš na stránce zde.

Vítejte na stránkách
friscodrink.cz

Pro vstup na stránky musíte splňovat podmínku zletilosti ve Vaší zemi.

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím s nasazením a užitím cookies za účelem budoucích návštěv.

Hraniční rok

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí splňovat podmínku zletilosti ve své zemi. Doplňte, prosím, den a měsíc svého narození.

Je nám líto,

ale nesplňujete věkový limit pro vstup na stránky. Budete přesměrovány na stránky, kde můžete najít podrobné informace o působení alkoholu na lidské tělo.